Лис 02

Відкритий кубок м. Чернівці з волейболу серед студентів

Нещодавно проходили змагання відкритого кубка м. Чернівці з волейболу серед жінок. У них взяли участь три команди з обласного центру Чернівецького торгово-економічного інституту КНТЕУ, Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича та обласної ДЮСШ) та дві команди із Хмельниччини (Кам’янець – Подільського національного університету ім. І.Огієнка та м. Деражня).
Зустрічі проходили у найкращій освітянській спортивній залі краю, обласної ДЮСШ. Волейболістки продемонстрували високий рівень спортивної майстерності та фізичної підготовки.
Нагороди розігрувались за коловою системою. Третє місце виборила команда «Деражня» з м. Деражня. Друге місце посіли студентки Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича (тренер Васкан І.Г.). А переможцями турніру стали дівчата з Чернівецького торговельно-економічного інституту КТЕУ (тренер Гринько С.О.).
Найкращим гравцем турніру визнана студентка 2 курсу ЧТЕІ Куда Юлія.