Гру 11

Змагання шахістів вишів

Протягом 08-09 грудня 2015 року у спортивному клубі Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича проходили особисто-командні змагання обласних Спортивних ігор серед студентської молоді ВНЗ ІІІ-ІУ р.а. з шахів.
Фаворитами змагань були студенти національного університету, які стали переможцями та призерами змагань в особистій першості і посіли І-ше зальнокомандне місце. Серед жінок чемпіонкою стала Демчук Ангеліна, ІІ-ІІІ місця відповідно зайняли Кіронда Марія та Вольф Антоніна. Чемпіоном серед чоловіків став Скульчук Роман, а на ІІ і ІІІ-ому місцях відповідно опинились Корній Віталій та Манилюк Василь.
Друге загальнокомандне місце виборили майбутні медики, а третіми стали студенти Буковинського державного фінансово-економічного університету.
Переможців та призерів змагань нагороджено дипломами Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.