Тра 19

Тиждень здоров’я у ДНЗ «Дзвіночок» м. Новоселиця, що на Буковині

У дошкільному навчальному закладі «Дзвіночок» проведено Тиждень здоров’я під девізом: «Спорт – здоров’я, спорт-це друг, спорт-це радість, гра і дух». Протягом тижня за участю дітей, педагогів закладу та батьків проводились різні спортивні розваги, естафети, заняття, ігри, забави.
Завданням проведення «Тижня здоров’я» було розвивати вміння узгоджувати свої дії з діями інших дітей, формувати звичку піклуватися про своє здоров’я, підтримувати позитивно-емоційний стан, виховувати у малюків почуття колективізму, дружби, прагнення бути здоровими та веселими.
Захід розпочався з церемонії відкриття, де були представлені дошкільники середніх, старших груп та їх батьки. Всіх присутніх було ознайомлено з планом проведення Тижня здоров’я.
Кожен день тижня проходив під своєю назвою та девізом. А саме:
1. « Веселі та завзяті у дитсадку малята». Девіз: «Хто з фізкультурою на ти, в житті досягне він мети, бо в спорті міць та сила і для душі й тіла», (сюжетно-фізкультурні заняття, різні рухливі ігри).
2. «Замість ліків – власні руки». Девіз: «Я здоров’я бережу, сам собі допоможу» (ігрові фізкультурні заняття з впровадженням дихальних вправ, аромотерапії, масажу).
3. «Про лінь забудеш-здоровим будеш». Девіз: «Якщо хочеш довго жити, треба дуже спорт любити. Тож здоров’я бережіть, з фізкультурою дружіть» (школа м’яча).
4. «Екологічна подорож». Девіз: «Хочу бути спритним, хочу буть завзятим, щоб усе уміти, щоб побільше знати» (естафета з перешкодами).
5. «Всесвітній День здоров’я». Девіз: «Всім відомо-це чудово, коли ти і ми здорові» (спортивна розвага з батьками).
В останній день тижня для дітей та їх батьків була проведена спортивна розвага, присвячена Всесвітньому Дню здоров’я.
Між собою змагалися дві команди: діти та батьки 2 старших груп, які виконували різні спортивні завдання-естафети.
На святі панувала атмосфера змагань, задоволення, гарний настрій та бажання перемоги. А отже, переможцем спортивного дійства стала дружба. Юні спортсмени отримали призи та солодощі, а гості задоволення та позитивний настрій.
Аналізуючи проведений Тиждень родини та побажання батьків наших вихованців, можна зробити висновок, що саме такі заходи потрібно проводити частіше, адже дитячий садок і сім’я кожного вихованця – це одна велика родина. Тісна та плідна співпраця з родиною – запорука успіху у вихованні дітей-дошкільнят.

Завідувач ДНЗ О.Н.Кондратова

IMG_0939 IMG_0959 IMG_0960 IMG_0969 IMG_0975 IMG_0995