Жов 30

Визначились переможці спартакіади школярів Буковини

В Чернівцях, на стадіоні «Юність» відбулись фінальні змагання обласної спартакіади школярів з футболу. За результатами жеребкування у першій півфінальній парі зустрілись команди школярів Тарасовецької ЗОШ Новоселицького та Рукшинської ЗОШ Хотинського районів. Протягом двох таймів на полі точилась вперта і напружена боротьба, яка не виявила переможця. Пенальті краще пробили школярі новоселицького району, вони перемогли з рахунком 3:2 і потрапили у фінал.
У другій півфінальній парі зустрілись команди м.Новодністровська і Нижньопетрівецької зош Сторожинецького району. У першому таймі перевага була на боці команди Сторожинецького району, але реалізувати її вони не змогли. У другому таймі ново дністровські школярі заволоділи ініціативою, забили переможний гол і потрапили до фіналу.
У матчі за третє місце команда Рукшинської ЗОШ з рахунком 2:0 перемогла команду Нижньопетрівецької школи і завоювала бронзові медалі.
Матч за чемпіонство вийшов надзвичайно напруженим і драматичним. Захисник новодністровської команди відбиваючи м’яч під час атаки школярів Новоселицького району потрапив у спину нападнику команди суперника і м’яч влетів у ворота команди м.Новодністровська. У другому таймі рахунок став 1:1 і не змінився до закінчення матчу. Пенальті краще пробили новоселицькі школярі (4:3) і стали переможцями обласної спартакіади школярів. Відповідно друге місце посіли школярі м.Новодністровська.
Переможці та призери нагороджені нагородною атрибутикою Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

К.Жукотинський, начальник Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.