Жов 31

Студенти Чернівецького політехнічного коледжу пробились на Євро-2016 з кросу

На Чемпіонаті України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків, який відбувся у Білій Церкві (Київська обл.) першим серед буковинців на п’єдестал пошани піднявся Іван Павлюк, який навчається у Чернівецькому політехнічному коледжі і тренується у Чернівцях під керівництвом Заслуженого тренера України Дениса Тищука. Іван відзначився на дистанції 2 км серед юнаків віком до 16 років, де буквально мить програв на фініші Юрію Кузінському з Житомирщини.
Другу медаль для Буковини здобув В’ячеслав Антонюк, який також навчається в Чернівецькому політехнічному коледжі. Вихованець тренера обласної ШВСМ Івана Павлюка відзначився на дистанції 8 км серед молоді U-23. В’ячеслав Антонюк фінішував другим. Обидва спортсмени-студенти здобули право представляти Україну на чемпіонаті Європи з кросу в грудні 2016 р. в Італії.