Бер 07

Проведено ІІ етап Всеукраїнських змагань «Шкільна гандбольна ліга» на Заставнівщині

У спортивному залі Заставнівської ДЮСШ проходили змагання ІІ-го етапу Всеукраїнських змагань з гандболу серед школярів “Шкільна гандбольна ліга України”. У фіналі змагань взяли участі команди Василівського НВК, Дорошовецького НВК (директор Кітар О.В., вчитель фізичної культури Рудейчук Д.В.), Заставнівської гімназії (директор Мартинюк С.В., вчителі фізичної культури Ткач В.В. та Ткач У.В.), Заставнівської ЗОШ І-ІІІ (директор Бачинська Н.А., вчителі фізичної культури Ковалик Н.Я., Козарійчук М.М.) та Репужинецького НВК (директор Копчук О.П., вчителі фізичної культури Шумський Ю.М., Мудрей С.С.), команди формувалися з учнів 2005 р.н. та молодші до складу яких входили, як хлопчики так і дівчатка.
У підсумку проведених змагань команди вибороли такі місця:
1місце-Заставнівськагімназія;
2місце-ДорошовецькийНВК;
3місце-ЗаставнівськаЗОШІ-ІІІст.;
4місце-ВасилівськийНВК;
5місце-РепужинецькийНВК.
Якщо фаворитами у змаганнях та основними претендентами на перемогу у ІІ-му етапі були учні-спортсмени Заставнівської гімназії та Заставнівської ЗОШ, які формувалися із великої кількості вихованців відділення гандболу Заставнівської ДЮСШ то юні гандболісти Дорошовецького НВК взагалі брали участь у змаганнях під девізом “Головне участь а не перемога”. У підсумку Дорошівчани створили сенсацію. Перемігши з рахунком 7:6 команду Заставнівської срібні нагороди змагань. У цьому випадку хотілося б відзначити спортивний фанатизм у своїй роботі вчителя фізичної культури цього навчального закладу – Рудейчука Д.В
Команди-призери та команда-переможець ІІ-го етапу змагань “Шкільна гандбольна ліга України” нагороджені кубками та грамотами а гравці команд – оргкомітету, а кращі гравці у своїх амплуа нагороджені медалями, кубками та грамотами Заставнівської районної федерації гандболу.
24-25 березня 2017 року команда-переможець ІІ-го етапу Заставнівська гімназія братиме участь у ІІІ-му етапі (обласні змагання) Всеукраїнських змагань “Шкільна гандбольна ліга України”. Побажаємо юним гандболістам вдалих виступів та перемоги.

Голова Заставнівської
районної федерації гандболу С. Кулінкович

IMG_20170303_171411 IMG_20170303_171519 IMG_20170303_171601 IMG_20170303_171720