Бер 23

У Чернівцях змагались учні ПТНЗ з шахів

В Чернівцях, в актовій залі Вищого професійного училища радіоелектроніки відбулись змагання в залік обласної спартакіади учнів професійно-технічних навчальних закладів з шахів.
У дівчат боротьбу за першість повели команди 14 навчальних закладів. Але на фініші змагань фаворита стали команди професійного ліцею сфери послуг, вищого професійного училища №3 та профтехучилища №8. Вигравши заключні партії у своїх конкурентів кубок обласного відділення за чемпіонство отримала команда вищого професійного училища №3, друге місце посіли учениці ПТУ№8, третє – професійний ліцей сфери послуг.
У змаганнях серед юнаків переможцями обласної спартакіади стала команда вищого професійного художнього училища, срібло вибороли учні професійного будівельного ліцею, а третє – професійний ліцей автомобільного сервісу.

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

IMG_20170322_121902 IMG_20170322_122907 (1)