Тра 02

В м. Чернівцях проведено Всеукраїнські змагання з волейболу

Відповідно до календарного плану фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів на 2017 рік Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України в м. Чернівцях проведено Всеукраїнські змагання серед юнаків та дівчат професійно-технічних навчальних закладів з волейболу.
Змагання пройшли цікаво і дуже напружено та викликали неабиякий інтерес серед любителів волейболу Буковини.
У підсумку змагань серед дівчат перемогу святкувала команда м. Київ (тренер Алєксєєва О.М.). Срібло виборола збірна команда Чернівецької області, третє – представниці Тернопільської області.
Серед юнаків, перемігши всіх своїх суперників перше місце святкувала команда Чернівецької області (тренери Цурик Б.Ю., Куций П.П.), на другому місці Сумська область, третіми були тернопільчани.
Переможців та призерів змагань нагороджено медалями, кубками та дипломами відповідних ступенів Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
Крім того, Комітетом з фізичного виховання та спорту МОН України були проведені змагання з наступних видів спорту, де брали участь команди нашої області, а саме: з тенісу настільного – ІІІ місце, з футзалу (юнаки) – ІІ місце, баскетболу 3 х 3 (дівчата) – ІУ місце.
Вітаю спортсменів, викладачів та керівників професійно-технічних навчальних закладів Чернівецької області з успішними виступами на Всеукраїнських змаганнях.

Начальник Чернівецького обласного
відділення Комітету з фізичного
виховання та спорту МОН України К.К.Жукотинський

DSC_0025 DSC_0050 DSC_8188 DSC_8190 DSC_8200 DSC_8237 DSC_8254 IMG_2209