Тра 02

Наші футболісти з Естонії повернулись з бронзою

Щороку географія участі наших студентів у спортивних змаганнях розширюється. Минулого року наші футболісти тріумфально виступили в Молдові, а цього року вони вирішили, що час спробувати свої сили у Європі. Після успішного виступу у Кишиневі команду відзначили і запросили на студентські ігри до Єстонії.
На змагання у місто Сілламяє у Естонії традиційно приїздять найкращі любительські студентські команди Європи, то ж тренер команди, старший викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Андрієць М.М. без сумнівів погодився, адже команда БДМУ цього року сезону надзвичайно успішно виступила в першості міста, що давало серйозні підстави сподіватися на успіх і у цьому престижному турнірі.
Перший день змагань був відбірковим і наші хлопці успішно потрапили у фінальну частину турніру, де змагалися з шістьма кращими командами. Це були команди з Литви, Латвії, Естонії та Санкт-Петербурга (Росія).
Наші футболісти не звикли пасувати перед іменитими суперниками, то ж у фіналі гідно представили не лише рідний університет, але й Україну. Програвши у півфіналі команді з Естонії, вони впевнено виграли бронзу у фінальній грі.
У складі команди виступали:
Лазоряк Михайло – стоматологічний факультет, 5 курс;
Міглей Георгій – стоматологічний факультет, 5 курс;
Мунтян Олександр – стоматологічний факультет, 1 курс
Кушнір Степан – медичний факультет №2, 4 курс;
Пахольчук Олександр – медичний факультет №2, 4 курс;
Андрієць М.М. – граючий тренер.
Вітаємо наших футболістів і сподіваємося на золото в наступному році.

Завідувач сектором фізичного виховання БДМУ Н.М.Кулій

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 image-0-02-05-19a4b50462cd6c2bded57f6f07239458377aaaf3e8a286a282285d02e42c397d-V