Тра 03

ХІІІ обласна Універсіада з легкої атлетики

Чернівецьким обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України проведено змагання ХІІІ обласної Універсіади серед студентів ВНЗ ІІІ-ІУ р.а. з легкої атлетики. В них взяли участь спортсмени із всіх вишів краю. Команди Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича (тренер-викладач Ячнюк І.О.) та вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» (тренер-викладач Городинський С.І.) підтвердили, що вони насправді являються фаворитами королеви спорту на Буковині. Адже їхні легкоатлети домінували в усіх видах програми змагань.
У загальнокомандному заліку перемогу здобули студенти Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича. На другому місці опинилася команда медуніверситету, а третіми стали легкоатлети Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ.
Найкращі результати в особистих змаганнях показали студенти Помогаєв Олександр (100 м.), Якимик Олеся (100 м., 200 м.), Раскруча Денис (400 м.), Соколовська Валентина (400 м., 800 м.) із ЧНУ ім. Ю.Федьковича та Згоранець Олександр (200 м.) із ВДНЗ України «БДМУ» .
Переможців та призерів обласної Універсіади нагороджено кубками та дипломами відповідних ступенів.
Збірна команда області виступатиме на змаганнях ХІІІ літньої Універсіади України, які проходитимуть з 6 по 8 травня 2017 року в м. Луцьк.