Тра 05

Відбулись змагання з легкої атлетики

У Чернівцях на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Буковина» відбулися змагання з легкої атлетики в залік обласної Спартакіади серед студентської молоді вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. серед юнаків та дівчат.
В забігах на короткі дистанції сильнішими виявились спортсменки педагогічного коледжу. Дарія Глушко була найшвидшою на 100 метрівці, а Наталія Маньковська перемогла на дистанціях 200м та 400м. Євгенія Малярик виборола золото на 800м, найдалі стрибнула у довжину Олександра Городенська. В змаганнях з штовхання ядра перемогла студентка Чернівецького медичного коледжу Олександра Прокопець.
Серед юнаків на дистанції 100м та 200м переміг студент Чернівецького політехнічного коледжу Іван Онисько. 400м найшвидше пробіг Валентин Собчук (Чернівецький індустріальний коледж), а 800м Михайло Тікан (Чернівецький транспортний коледж). На дистанції 3000м найшвидшим був спортсмен Чернівецького транспортного коледжу Михайло Могилюк.
В результаті напруженої боротьби загальнокомандні місця розподілились наступним чином:
дівчата:
І місце – педагогічний коледж Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича;
ІІ місце – Чернівецький медичний коледж Буковинського державного медичного університету;
ІІІ місце – державний вищий навчальний заклад «Чернівецький політехнічний коледж».
юнаки:
І місце – державний вищий навчальний заклад «Чернівецький політехнічний коледж»;
ІІ місце – державний вищий навчальний заклад «Чернівецький транспортний коледж»;
ІІІ місце – педагогічний коледж Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича.
Переможців та призерів змагань нагороджено грамотами та кубками Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.