Тра 22

ХІІІ обласна Універсіада завершилась

Протягом 2016-2017 навчального року Чернівецьким обласним відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України проведено змагання ХІІІ обласної Універсіади серед студентської молоді ВНЗ ІІІ-ІУ р.а. з 13-ти видів спорту. В них взяли участь понад 600 студентів-спортсменів із 6-ти вишів області. З них: 3- Майстри спорту України, біля 30 кандидатів у Майстри спорту та понад 600 спортсменів масових розрядів.
Змагання проводились з метою відбору кращих спортсменів та команд для участі у ХІІІ літній Універсіаді України.
Найбільш масовими були змагання з футболу, тенісу настільного, боротьби вільної та легкоатлетичного кросу.
Студенти-спортсмени Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича здобули 12 із 13-ти перших місць з видів спорту. Одне перше місце з волейболу серед жінок виборила команда Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ.
У комплексному заліку ( з 8-ми кращих результатів) І місце в обласній Універсіаді посіли спортсмени Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича (80 очок), ІІ місце – Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ (64 очка), а ІІІ місце – Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» (63 очка).
Гідно виступили у цих змаганнях студенти Чернівецького юридичного інституту національного університету «Одеська юридична академія», які стали четвертими, набравши 33,5 очка.
В цілому змагання ХІІІ обласної Універсіади проведено на належному рівні.
Переможців та призерів змагань нагороджено кубками та дипломами відповідних ступенів.