Тра 24

Фінал Чемпіонату України серед ВНЗ ІІІ-ІУ р.а. у Чернівцях

У Чернівцях на центральному стадіону краї «Буковина» розпочались фінальні змагання 16 Чемпіонату України серед студентів вишів з футболу в залік ХІІІ літньої Універсіади України, в яких беруть участь команди столичного КНТЕУ – «Меркурій», тернопільського національного педагогічного університету, Ірпіньського державного університету фіскальної служби та Чернівецького національного університету ім.. Ю.Федьковича.
У першій напівфінальній парі зустрілись Ірпіньські студенти-податківці та команда студентів Тернополя. Фінальний свисток зафіксував перемогу майбутніх педагогів з рахунком 1:0.
У другій парі зустрілись столичні студенти та команда господарів. Першими відкрили рахунок буковинці, але невдозі студенти КНТЕУ «Меркурій» зрівняли рахунок і матч так і не виявив переможця. У серії пенальті з рахунком 7:6 перемогли чернівчани.
У четвер, 25 травня за третє місце зустрінуться команди КНТЕУ та Ірпіньський державний університет фіскальної служби, а чемпіонство розіграють тернополяни з буковинцями.

З Чернівців передав Корнелій Жукотинський, начальник Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

1 2 3 4