Сер 08

Успіх веслувальників Новодністровська

У смт Добротвір Кам’янсько-Бузького району Львівщини відбулись традиційні Всеукраїнські змагання з веслування «Стрімкі човни–2017» серед спортивних шкіл Західної України.
Участь у них взяли 250 спортсменів зокрема із Луцька, Львівщини, Ковеля, Івано-Франківська, Бурштина, Хмельницького, Волочиська, Тернополя, Шацька, Рівного, Дубно, Березного, Долини (загалом 24 команди). Чернівецьку область представляли 2 команди. Перша – ОКЗ «ДЮСШ у м. Новодністровськ» у кількості трьох спортсменів (тренер С. К. Осипенко), друга – ДЮСШ «Авангард» м. Чернівці із п’яти спортсменів (тренер О. І. Осипенко).
У результаті запеклої дводенної боротьби спортсмени Михайло Хаян та Євген Рибак із Новодністровської спортивної школи на дистанціях 200 і 1000 м були першими та виграли золоті медалі. На дистанції 1000 м у байдарці-одиночці Микола Мельник зайняв ІІІ місце. Що стосується досягнень спортсменів Чернівецької школи, то на дистанції 200 м Дмитро Болгарський і Роман Горенчук були третіми. На інших дистанціях наші спортсмени посіли четверті-п’яті місця.
Спортсмени висловлюють вдячність генеральному директору ТОВ «Мехтрансбуд» Василю Миколайовичу Лутчаку за допомогу у транспортуванні човнів на ці змагання.

Підготувала Ліна Лисенко

1 2 3 4