Жов 06

Вчаться фахівці ПТНЗ Буковини

У відповідності до плану роботи Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України на 2016/2017 н.р., з метою підвищення фахового рівня керівників та викладачів фізичного виховання професійно-технічних навчальних закладах області проведено засідання методичного об’єднання.
Урок з легкої атлетики з учнями групи № 16 професії «Кравець – закрійник» проводила викладач з фізичної культури вищого професійного училища № 3 Тищук О.Й. Основну увагу на уроці було приділено використанню фронтального та колового методів, застосування інноваційних технологій і розвитку рухової швидкості, спритності в естафетах з елементами човникового бігу, стрибках в довжину з місця та навичок професійно-прикладної фізичної підготовки молодих фахівців.
Учасники засідання обмінялись досвідом організації комплексних уроків та методичного забезпечення проведення спортивно-масових заходів.
В роботі методичного об»єднання взяв участь начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Жукотинський К.К.

Провідний спеціаліст В.В.Малишев

1 2 3 4