Лис 13

Змагаються гандболісти Буковини

У приміщенні спортивного залу Комунального закладу ДЮСШ Заставнівського району Заставнівськоі районноі ради проходив Чемпіонат області з гандболу серед юнаків 2005-2006 (07) р.н. за підтримки відділу молоді та спорту Чернівецькоі ОДА, Чернівецького обласного відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН Украіни, Чернівецькоі обласноі федераціі гандболу. У змаганнях взяли участь команди Хотинської, Глибоцькоі, Чернівецької ОДЮСШ, КЗ ДЮСШ Заставнівського району. Переможцями Чемпіонату області стали вихованці КЗ «ДЮСШ Заставнівського району» (тренер-викладач С. Кулінкович), ІІ місце посіли юні гандболісти Глибоцькоі РДЮСШ (тренер-викладач А. Александрюк), ІІІ місце вибороли гандболісти Хотинськоі ДЮСШ (тренер-викладач Я. Дацій). Команди-призери нагороджені грамотами та кубками а учасники медалями відповідного гатунку.