Лис 15

Борчині Чернівецької обласної ДЮСШ Марія та Соломія Винник здобули золоті медалі на міжнародному турнірі в Берліні

В Берліні відбувся 12 міжнародний жіночий турнір «Берлін-2017». В змаганнях взяли участь команди з 15 країн: Швеції, Швейцарії, Фінляндії, Польщі, Греції, Угорщини, Хорватії, Норвегії, Франції, Австрії, Литви, Латвії, Естонії, України та збірна команда Німеччини. 370 спортсменок на трьох килимах виборювали медалі турніру в новозбудованому спортивному центрі Берліну «Adlershof».
Тріумфували на цих престижних змаганнях вихованки Чернівецької обласної ДЮСШ, сестри Марія та Соломія Винник.
Марія Винник виступала у ваговій категорії до 49 кг., де було заявлено 19 учасниць. В першому та другому колах змагань наша спортсменка отримала впевнені перемоги над суперницями з Німеччини, відповідно з рахунками 10:1 та 10:0. В третьому колі змагань Марія здобула чисту перемогу «на туше» над представницею Швеції, в четвертому колі – також «на туше» перемогла грецьку спортсменку. В п’ятій сутичці Марія отримала перемогу над представницею Польщі (6:4), в шостій – над німецькою спортсменкою (3:1). В сьомому фінальному поєдинку нашій спортсменці протистояла ще одна німкеня Марен Форнбергер, яку Марія здолала з рахунком 12:3 та в підсумку виборола І місце.
Її сестра Соломія виступала у ваговій категорії до 53 кг., де брала участь рекордна кількість учасниць – 27 чол.
Соломія продемонструвала яскраву технічну боротьбу. В кожній сутичці проводила велику кількість технічних дій. В першому колі змагань буковинка перемогла французьку спортсменку з рахунком 12:2, в другому – здолала шведку з рахунком 13:3. В третій сутичці перемогла німецьку спортсменку з рахунком 5:0, в четвертій – венгерку з рахунком 12:0. В п’ятому раунді змагань Соломія отримала чисту перемогу над спортсменкою з Німеччини. В шостій сутичці наша борчиня зустрілася з чемпіонкою Німеччини Ханною Фродчер. В ході сутички наша спортсменка поступалася з рахунком 1:3, але провівши дві блискавичних атаки отримала чисту перемогу та ввійшла до фіналу, де зустрілася також з представницею Німеччини Жозефіною Пуршке, яку перемогла з рахунком 6:0 і в підсумку стала чемпіонкою турніру.
За рішенням організаторів змагань Соломію Винник було визнано кращою борчинею турніру.
Юних чемпіонок було нагороджено медалями, грамотами та цінними подарунками.
Зі слів їхнього наставника Сергія Одинака турнір проходив на високому організаційному рівні. Така велика кількість сутичок зумовлена тим, що змагання відбулася за круговою системою до двох поразок. Боротьба проходила в підгрупах та стикових фінальних сутичках.
Вітаємо юних спортсменок та тренера-викладача і бажаємо подальших звершень на національних та міжнародних аренах!

Методист Т.Голосова