Лис 27

Відбувся Всеукраїнський семінар «Розвиток масового футболу»

У місті Києві, у Будинку футболу відбувся Всеукраїнський семінар «Розвиток масового футболу». Організаторами заходу є Федерація футболу України , Державна наукова установа “Інститут модернізації змісту освіти”.
На семінар та зустріч з керівництвом Федерації футболу України та представниками Міністерства освіти і науки України з’їхалися кращі вчителі фізичної культури з кожного регіону та м. Києва, фахівці освіти, які працюють з учителями і реалізують програми розвитку масового футболу, регіональні координатори і волонтери соціальних проектів ФФУ. Чернівецьку область на Всеукраїнському семінарі представляла вчитель-методист фізичної культури зі Сторожинецької ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів Репало С.М.
Учасники семінару прослухали виступи керівників Асоціації аматорського футболу, Дитячо-юнацької футбольної ліги, асоціацій футзалу, жіночого і студентського футболу, представників національної дефлімпійської збірної з футболу – срібних призерів Дефлімпійських ігор.
А також , на семінарі виступив заступник голови Комітету масового футболу ФФУ та член комісії УЄФА з масового футболу Євгеній Столітенко, який розповів про соціальний проект ФФУ «Відкриті уроки футболу», сектор-менеджер з питань соціального захисту та добробуту представництва Європейського союзу в Україні Сергій Полюк, Перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко. Також приємно відзначити, що представництво Європейського Союзу буде підтримувати проект «Відкриті уроки футболу» найближчі 4 роки.
Голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України Вадим Стеценко відзначив тісний контакт з Федерацією у розвитку масового футболу.
Федерація футболу України та Міністерство науки та освіти України завершили Всеукраїнський семінар «Розвиток масового футболу», в рамках якого журі підбило підсумки Всеукраїнського конкурсу на кращий урок футболу та кращий інноваційний урок фізичної культури.
Відбувся фінал Конкурсу на Кращий урок футболу та Кращий інноваційний урок фізичної культури, де брали участь 5 викладачів-фіналістів, на базі Скандинавської гімназії.
Протягом трьох днів слухачі та конкурсанти – кращі вчителі фізичної культури з кожного регіону та Києва, фахівці освіти, які працюють з учителями і реалізують програми розвитку масового футболу, регіональні координатори і волонтери соціальних проектів ФФУ – не лише знайомилися з новими методиками викладання, а й мали можливість презентувати свої ідеї та напрацювання. Фіналісти конкурсу – представники Донецької, Київської, Миколаївської, Сумської та Чернігівської областей – провели уроки футболу та інноваційні уроки фізкультури.
Згідно з оцінками журі, абсолютним переможцем конкурсу став вчитель фізичної культури з м. Суми. Переможцем в номінації «Кращий інноваційний урок фізичної культури» став вчитель фізичної культури м. Буча, Київської області.
Усі переможці регіональних конкурсів, запрошені на семінар, відзначені дипломами ФФУ та наборами інвентарю для проведення шкільних уроків. Переможці та лауреати фінального етапу отримали з рук легенди українського та світового футболу Володимира Мунтяна та голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України Вадима Стеценка цінні призи.
Вчитель-методист фізичної культури зі Сторожинецької ЗОШ-інтернату
І-ІІІ ступенів Репало С.М.