Січ 29

Відкрита першість з лижних гонок

Для забезпечення освітньої, виховної, оздоровчої, розвивальної спрямованості навчального процесу з фізичного виховання у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва ім. В.Ю.Шкрібляка активно використовується лижний спорт. За наявності сніжного покрову, студенти з перших занять опановують техніку лижних ходів, поворотів, підйомів та спусків. Після проведених навчально-тренувальних занять, кращі студенти взяли участь в відкритій першості коледжу з лижних гонок. Дівчата змагались на дистанції 3000 м., де переможницею стала студентка ІІ курсу ДО Сухинська Марта, ІІ місце здобула Назарій Тетяна, ІІІ місце – Скворцова Аріна.
Серед юнаків на дистанції 5000 м. І місце посів Бойчук Микола, ІІ місце – Харь Роман, ІІІ місце – Скрипчук Євген.
Всі учасники отримали позитивні емоції від катання на лижах. Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та призами, наданими центром ФЗН «Спорт для всіх» Вижницької міської ради та дирекції коледжу.