Лют 22

Вчаться фахівці ПТНЗ Буковини

У відповідності до плану роботи Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України на 2017/2018 н.р., з метою підвищення фахового рівня керівників та викладачів фізичного виховання професійно-технічних навчальних закладах області у м. Чернівцях проведено засідання методичного об’єднання.
Директор Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту Сідор В.І. ознайомив присутніх з організацією та проведенням навчально–виховної роботи з фізичного виховання, фізкультурно–оздоровчими та спортивними заходами в закладі.
В спортивному залі урок з гімнастики з учнями групи 69-ПМ за професією: «Помічник машиніст тепловоза» проводив викладач фізичного культури Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту Богайчук Ю.М. Основну увагу на уроці було приділено використанню фронтального та колового методів, застосування інноваційних технологій і розвитку рухової активності та навичок професійно-прикладної фізичної підготовки молодих фахівців .
Учасники засідання обмінялись досвідом організації комплексних уроків та методичного забезпечення проведення спортивно-масових заходів.

Провідний спеціаліст
Чернівецького обласного відділення
Комітету з фізичного виховання
та спорту МОН України В.В.Малишев

Матеріали уроку додаються: analiz, fiz nagruzka, maatzabezpechenya, osnovna chastyna, plan conspekt uroku, shilnist uroku, zakluchna chastyna