Лют 26

У м. Чернівцях стартувала Всеукраїнська спартакіада з тенісу настільного

На виконання наказу Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Чернівецьким обласним відділенням КФВС МОН України з 21 по 23 лютого 2018 року в ТРЦ «Панорама» проведено змагання Всеукраїнської спартакіади з тенісу настільного серед учнів закладів професійної освіти України. В них взяли участь 11 команд. Змагання пройшли цікаво і дуже напружено та викликали неабиякий інтерес серед любителів з тенісу настільного.
У підсумку змагань перемогу святкувала команда м. Києва (тренер Жуков П.К.). Срібло виборола збірна команда Дніпропетровської області, третє – Вінницька область.
Серед юнаків в особистому розряді перше місце посів Надпорожський Олексій (м. Київ). Призові місця посіли Репка Андрій та Унгурян Євгеній (Чернівецька область).
Серед дівчат золоту медаль виборола Ганага Яна (м. Київ), срібло – Сербененко Юлія (Дніпропетровська область), третє – Попельська Світлана (Вінницька область).
В змішаному парному розряді перемогу здобули Надпорожський Олексій та Ганага Яна (м. Київ), другими були – Горфиняк Владислав та Кузнецова Дарина (м. Київ), третіми стали Нікрасевич Владислав та Попельська Світлана (Вінницька область).
Учасників змагань привітали заступник директора Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації Періус Н.В. та начальники Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України (Жукотинський К.К.), управління молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації (Вітовський Б.І.), управління по фізичній культурі та спорту міської ради (Макаренко Д.В.).
Переможців змагань нагороджено грамотами, кубками та медалями відповідних ступенів Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Чернівецьке обласне відділення
Комітету з фізичного виховання
та спорту МОН України