Бер 05

В Чернівецькій обласній ДЮСШ відбулася Гімназіади України 2018 з художньої гімнастики

01-04 березня 2018 року у Чернівцях відбулося справжнє свято краси і грації – проходили змагання І Гімназіади України з художньої гімнастики. В наше місто з’їхались 9 команд з Вінницької, Львівської, Чернігівської, Полтавської, Волинської, Рівненської, Хмельницької, міста Київ та Чернівецької областей.
Змагання проходили в спортивному комплексі Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи. Чудово оформлений спортивний зал, гарні стрункі дівчата, яскраві та ніжні кольори костюмів, віртуозна майстерність гімнасток, які виробляли із обручами, м’ячами, булавами, скакалками та стрічками справжні чудеса, – все це створювало у глядачів святковий настрій.
Змагання тривали три дні. Успішно виступила команда Чернівецької області у складі вихованок ЧОДЮСШ Левчук Дар’ї, Суханко Юліани, Сафтюк Анастасії, Іванюк Аріни, Бігунової Влади, Харівської Анастасії, яка виборола срібні нагороди в загальнокомандному заліку, поступившись тільки спортсменкам Львівської області. Третє місце посіла команда від Чернігівської області.В загальнокомандній першості за територіальним поділом на групи, команда Чернівецької області посіла першу сходинку п’єдесталу пошани, залишивши позаду команди Волинської,Рівненської та Хмельницької областей.
У багатоборстві у групових вправах зі п’ятьма скакалками представниці нашої області впевнено посіли перше місце, проте у фінальних змаганнях поступилися представницям Чернігівської області.
Вдало на цих змаганнях виступила вихованка відділення художньої гімнастки Чернівецької обласної ДЮСШ Харівська Анастасія, виборовши дві бронзові нагороди у фінальних вправах зі м’ячем та стрічкою. Левчук Дар’я та Бігунова Влада у фінальних змаганнях посіли четверту та п’яту сходинки відповідно.
Нагородження переможців і призерів змагань проводили начальник обласного управління Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Жукотинський Корнелій Костянтинович, суддя міжнародної категорії Сороковська Катерина Петрівна, судді національної категорії Данилюк Наталія (Волинська область) та Бурдукало Олена (Чернігівська область). В особистій та командній першості гімнастки були нагороджені кубками, дипломи та медалями Міністерства освіти і науки України.

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Jpeg

Jpeg