Бер 07

Захоплюючий фінал студентських ігор серед коледжів та технікумів

У спортивній залі Чернівецького транспортного коледжу відбулась фінальна частина ХІV обласних Спортивних ігор серед студентської молоді вищих навчальних закладів І-ІІ р.а.
У першому півфіналі команда політехнічного коледжу, яка виграла свою підгрупу, впевнено здолала суперників з педагогічного коледжу.
В іншому півфіналі боротьба була дуже напруженою, а інтрига трималась до останніх хвилин. Комерційний технікум не лише не відпускав господарів фінальної частини у відрив, а навіть виходив уперед. І лише під завісу зустрічі команді транспортного коледжу вдалося відірватися і забезпечити собі путівку до фіналу.
Матч за ІІІ місце спочатку йшов під диктовку команди комерційного коледжу, проте втримати перевагу їм не вдалося. У кінцівці влучнішими виявились студенти педагогічного коледжу, які вирвали перемогу з різницею в одне очко.
У фіналі фаворитами вважались представники політехнічного коледжу, проте втілити перевагу у життя їм вдалося не відразу. Команда транспортного коледжу діяла розкуто, і їм багато чого вдавалось. У підсумку спортсмени транспортного коледжу приємно здивували, несподівано давши серйозний бій команді політехнічного коледжу, якій виявилось дуже непросто дотиснути непоступливих суперників. Питання щодо переможця у фіналі було остаточно знято лише на останніх секундах.
Переможців та призерів змагань було нагороджено кубками та дипломами Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Інструктор-методист обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Ю.А.Корицький