Тра 29

Міжобласний турнір у м. Новоселиця

Міжобласний турнір, який проводився у м. Новоселиця в якому взяло участь 126 учасників з 12 міст України: Кам’янець – Подільський, Городок, Борщів – Тернопіль, Коломия, Садгора, Вижниця, Заставна, Кельменці, Обласна ДЮСШ м. Чернівці, Калуш, Новоселиця (с. Рокитне), Львів.
Учасників змагань привітали і побажали їм успіху заступник головирайради О. Цуркан, заступник міського голови С. Арсеній, голова РФОК “Колос” Г. Кіріл, головний спеціаліст обласного відділення Комітету з фізичного. виховання та спорту МОН України В. Нікорич, голова федерації вільної боротьби В. Вишняк, голова районної організації УСВА П. Раца .

Дівчата – 32 кг.
І – Числаш Дарія – Кельменці
ІІ – Боднарюк Ірина – Заставна

Юнаки – 21 кг.
І – Краснюк Марко – Коломия
ІІ – Ятель Володимир – Львів
ІІІ – Бойко Володимир – Калуш
ІІІ – Чупак Владислав – Новоселиця

Юнаки – 23 кг.
І – Калинюк Остап – Коломия
ІІ – Хожуляк Назар – Кельменці
ІІІ – Колотило Артур – Вижниця
ІІІ- Волощук Іван – Кельменці

Юнаки – 25 кг.
І – Кіореско Олександр – Новоселиця
ІІ – Майсов Артем – Кельменці
ІІІ –Баранецький Максим – Заставна
ІІІ – Токар Тарас – Калуш

Юнаки – 26 кг.
І – Безега Іван – Новоселиця
ІІ – Чорнобай Роман – Чернівці
ІІІ – Дудняк Ілля – Заставна
ІІІ – Білійчук Артем – Кельменці

Юнаки – 28 кг.
І – Цуркан Роман – Новоселиця
ІІ – Кузь Михайло – Вижниця
ІІІ – Лесік Євген – Борщів
ІІІ – Дячук Олександр – Калуш

Юнаки – 29 кг.
І – Куташ Павло – Вижниця
ІІ – Сабадаш Артур – Коломия
ІІІ – Усатий Костянтин – Кельменці
ІІІ – Кайдаков Владислав – Коломия

Юнаки – 42 кг.
І – Житарюк Дмитро – Чернівці
ІІ – Боднар Віктор – Новоселиця
ІІІ – Дудка Олександр – Кельменці
ІІІ – Ковальчук Павло – Городок

Юнаки – 56 кг.
І – Асланов Арсен – Новоселиця
ІІ – Полікевич Богдан – Городок
ІІІ – БашировІосіф – Чернівці
ІІІ – Лисюк Дмитро – Заставна

Юнаки – 32 кг.
І –Клепак Дмитро – Чернівці
ІІ – Корнілов Володимир – Кельменці
ІІІ – Кіореско Павло – Новоселиця
ІІІ – Григоришин Олександр – Кельменці

Юнаки – 35 кг.
І – Костюк Артур – Коломия
ІІ – Федощук Захар – Городок
ІІІ – Урсакі Костянтин – Чернівці
ІІІ – Різун Максим – Вижниця

Юнаки – 38 кг.
І – ЧернелаДеніс – Кельменці
ІІ – Скрипник Максим – Чернівці
ІІІ – Романюк Максим – Чернівці
ІІІ – Житарюк Сергій – Чернівці

Юнаки – 41 кг.
І – Ковалик Вадим – Віжниця
ІІ – Козак Ігор – Чернівці
ІІІ – Кречуняк Єгор – Чернівці

Юнаки – 44 кг.
І – Брозинський Олег – Чернівці
ІІ – Гураєвський Сергій – Борщів
ІІІ – Перчик Іван – Новоселиця
ІІІ – Бушуєв Станіслав – Чернівці

Юнаки – 48 кг.
І – Григоришин Валентин – Заставна
ІІ – Ковальчук Дмитро – Городок
ІІІ – Філік Артем – Чернівці

Юнаки – 52 кг.
І – Цуркан Вадим – Новоселиця
ІІ –ІсламгалієвЄдік – Чернівці
ІІІ – Янковський Олег – Віжниця
ІІІ – Юзак Антоній – Борщів

Юнаки – 57 кг.
І – Статнік Девід – Новоселиця
ІІ – Малинич Максим – Віжниця
ІІІ – Ямчишин Костянтин – Городок
ІІІ – Греков Дмитро – Кам’янець – Подільський

Юнаки – 57 кг. (абсолютка)
І – Кужухарь Юрій – Кам’янець – Подільський
ІІ – Скрипнік Іван – Чернівці
ІІІ – Алахвердієв Емір – Чернівці
ІІІ – Луцак Андрій – Заставна

Директор Новоселицької ДЮСШ М.Раца